Wizyta Pani dietetyk w klasie maturalnej

W ostatnią sobotę gościem na lekcjach w klasach licealnych była pani Marta Adamska, która jest terapeutką żywieniową. Pani Marta podzieliła się wiedzą, jak poprawić koncentrację w tak trudnym okresie, jakim jest przygotowanie do matury. Rozmawialiśmy między innymi o tym, jak jelita komunikują się z mózgiem i co z tego wynika. Uczniowie otrzymali przepisy na zdrowe śniadania i przekąski. [end] Pani Marta cierpliwie odpowiadała na pytania uczniów dzieląc się w swoim wieloletnim doświadczeniem i pasją.Z panią Marta można się skontaktować i zarezerwować 30 minutowe bezpłatne spotkanie on-line gdyby rodzice chcieli porozmawiać na temat swojego zdrowia lub zdrowia dziecka: https://calendly.com/adamskamarta/30minZostawiamy również tu namiar na Panią Martę:Marta Adamskatel. 087 27 535 24email: marta@nutrition-4health.iehttps://nutrition-4health.com/

Inne ciekawe newsy

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i

Wielkanoc w nauczaniu zintegrowanym

Ubiegła sobota upłynęła naszym najmłodszym uczniom na odkrywaniu tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą! Kreatywne Warsztaty Plastyczne: Nasze sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe pracownie artystyczne, gdzie nasi uczniowie mogli