Wizyta Pani dietetyk w klasie maturalnej

W ostatnią sobotę gościem na lekcjach w klasach licealnych była pani Marta Adamska, która jest terapeutką żywieniową. Pani Marta podzieliła się wiedzą, jak poprawić koncentrację w tak trudnym okresie, jakim jest przygotowanie do matury. Rozmawialiśmy między innymi o tym, jak jelita komunikują się z mózgiem i co z tego wynika. Uczniowie otrzymali przepisy na zdrowe śniadania i przekąski. [end] Pani Marta cierpliwie odpowiadała na pytania uczniów dzieląc się w swoim wieloletnim doświadczeniem i pasją.Z panią Marta można się skontaktować i zarezerwować 30 minutowe bezpłatne spotkanie on-line gdyby rodzice chcieli porozmawiać na temat swojego zdrowia lub zdrowia dziecka: https://calendly.com/adamskamarta/30minZostawiamy również tu namiar na Panią Martę:Marta Adamskatel. 087 27 535 24email: marta@nutrition-4health.iehttps://nutrition-4health.com/

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024