Wizyta Pani dietetyk w klasie maturalnej

W ostatnią sobotę gościem na lekcjach w klasach licealnych była pani Marta Adamska, która jest terapeutką żywieniową. Pani Marta podzieliła się wiedzą, jak poprawić koncentrację w tak trudnym okresie, jakim jest przygotowanie do matury. Rozmawialiśmy między innymi o tym, jak jelita komunikują się z mózgiem i co z tego wynika. Uczniowie otrzymali przepisy na zdrowe śniadania i przekąski. [end] Pani Marta cierpliwie odpowiadała na pytania uczniów dzieląc się w swoim wieloletnim doświadczeniem i pasją.Z panią Marta można się skontaktować i zarezerwować 30 minutowe bezpłatne spotkanie on-line gdyby rodzice chcieli porozmawiać na temat swojego zdrowia lub zdrowia dziecka: https://calendly.com/adamskamarta/30minZostawiamy również tu namiar na Panią Martę:Marta Adamskatel. 087 27 535 24email: marta@nutrition-4health.iehttps://nutrition-4health.com/

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!