Wizyta Pani dietetyk w klasie maturalnej

W ostatnią sobotę gościem na lekcjach w klasach licealnych była pani Marta Adamska, która jest terapeutką żywieniową. Pani Marta podzieliła się wiedzą, jak poprawić koncentrację w tak trudnym okresie, jakim jest przygotowanie do matury. Rozmawialiśmy między innymi o tym, jak jelita komunikują się z mózgiem i co z tego wynika. Uczniowie otrzymali przepisy na zdrowe śniadania i przekąski. [end] Pani Marta cierpliwie odpowiadała na pytania uczniów dzieląc się w swoim wieloletnim doświadczeniem i pasją.Z panią Marta można się skontaktować i zarezerwować 30 minutowe bezpłatne spotkanie on-line gdyby rodzice chcieli porozmawiać na temat swojego zdrowia lub zdrowia dziecka: https://calendly.com/adamskamarta/30minZostawiamy również tu namiar na Panią Martę:Marta Adamskatel. 087 27 535 24email: marta@nutrition-4health.iehttps://nutrition-4health.com/

Inne ciekawe newsy

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a