Wizyta Pani dietetyk w klasie maturalnej

W ostatnią sobotę gościem na lekcjach w klasach licealnych była pani Marta Adamska, która jest terapeutką żywieniową. Pani Marta podzieliła się wiedzą, jak poprawić koncentrację w tak trudnym okresie, jakim jest przygotowanie do matury. Rozmawialiśmy między innymi o tym, jak jelita komunikują się z mózgiem i co z tego wynika. Uczniowie otrzymali przepisy na zdrowe śniadania i przekąski. [end] Pani Marta cierpliwie odpowiadała na pytania uczniów dzieląc się w swoim wieloletnim doświadczeniem i pasją.Z panią Marta można się skontaktować i zarezerwować 30 minutowe bezpłatne spotkanie on-line gdyby rodzice chcieli porozmawiać na temat swojego zdrowia lub zdrowia dziecka: https://calendly.com/adamskamarta/30minZostawiamy również tu namiar na Panią Martę:Marta Adamskatel. 087 27 535 24email: marta@nutrition-4health.iehttps://nutrition-4health.com/

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła