Przedszkole świętuje Patryka

W ostatnią sobotę w naszym przedszkolu było bardzo kolorowo. W strojach i wystroju sali dominowały kolory – zielony, biały i pomarańczowy. To wszystko w związku ze zbliżającym się Dniem Świętego Patryka. Dzieci założyły przepiękne stroje jak również przyniosły wspaniałe gadżety. Od rana towarzyszyła im irlandzka muzyka, do której próbowały tańczyć oraz ćwiczyły różne pozycje z irlandzkiej tradycji np były koniczynką , flagą, harfą etc. [end] Tym aktywnościom ruchowym towarzyszyło wiele radości. Nie zabrakło też opowieści o skrzacie Leprechaun. Z ciekawostek w Dublinie ma on nawet swoje muzeum. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Inne ciekawe newsy

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a