Przedszkole świętuje Patryka

W ostatnią sobotę w naszym przedszkolu było bardzo kolorowo. W strojach i wystroju sali dominowały kolory – zielony, biały i pomarańczowy. To wszystko w związku ze zbliżającym się Dniem Świętego Patryka. Dzieci założyły przepiękne stroje jak również przyniosły wspaniałe gadżety. Od rana towarzyszyła im irlandzka muzyka, do której próbowały tańczyć oraz ćwiczyły różne pozycje z irlandzkiej tradycji np były koniczynką , flagą, harfą etc. [end] Tym aktywnościom ruchowym towarzyszyło wiele radości. Nie zabrakło też opowieści o skrzacie Leprechaun. Z ciekawostek w Dublinie ma on nawet swoje muzeum. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!