Przedszkole świętuje Patryka

W ostatnią sobotę w naszym przedszkolu było bardzo kolorowo. W strojach i wystroju sali dominowały kolory – zielony, biały i pomarańczowy. To wszystko w związku ze zbliżającym się Dniem Świętego Patryka. Dzieci założyły przepiękne stroje jak również przyniosły wspaniałe gadżety. Od rana towarzyszyła im irlandzka muzyka, do której próbowały tańczyć oraz ćwiczyły różne pozycje z irlandzkiej tradycji np były koniczynką , flagą, harfą etc. [end] Tym aktywnościom ruchowym towarzyszyło wiele radości. Nie zabrakło też opowieści o skrzacie Leprechaun. Z ciekawostek w Dublinie ma on nawet swoje muzeum. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024