Przedszkole świętuje Patryka

W ostatnią sobotę w naszym przedszkolu było bardzo kolorowo. W strojach i wystroju sali dominowały kolory – zielony, biały i pomarańczowy. To wszystko w związku ze zbliżającym się Dniem Świętego Patryka. Dzieci założyły przepiękne stroje jak również przyniosły wspaniałe gadżety. Od rana towarzyszyła im irlandzka muzyka, do której próbowały tańczyć oraz ćwiczyły różne pozycje z irlandzkiej tradycji np były koniczynką , flagą, harfą etc. [end] Tym aktywnościom ruchowym towarzyszyło wiele radości. Nie zabrakło też opowieści o skrzacie Leprechaun. Z ciekawostek w Dublinie ma on nawet swoje muzeum. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów