Historia w klasach 4

Jak wyglądało życie w średniowiecznym grodzie, czy ludziom żyło się wygodnie, czym się poruszali, gdzie spali? Na te pytania próbowali odpowiedzieć uczniowie klas 4 na lekcjach historii w ubiegłą sobotę. Metodą jaką wykorzystaliśmy w szukaniu odpowiedzi było Lego logos, czyli opracowanie tematu za pomocą klocków lego. [end] Koniecznie zobaczcie na zdjęciach, jak sobie poradzili.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a