Bal 4 i 5 klas! Nasi uczniowie z klas 4 i 5 zamknęli tegoroczne „balowanie” w naszej szkole. Poprzebierani w swoje ulubione kolory, bawili się wyśmienicie w takt muzyki. Wodzirejką balu była nasza nieoceniona Justyna Kosmulska, ale pozostali nauczyciele również dotrzymywali kroku. [end] Na koniec na uczniów czekał w klasie słodki poczęstunek, w postaci pączków. Niech żyje bal!

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

