Bal karnawałowy klas 4-5

Bal 4 i 5 klas! Nasi uczniowie z klas 4 i 5 zamknęli tegoroczne „balowanie” w naszej szkole. Poprzebierani w swoje ulubione kolory, bawili się wyśmienicie w takt muzyki. Wodzirejką balu była nasza nieoceniona Justyna Kosmulska, ale pozostali nauczyciele również dotrzymywali kroku. [end] Na koniec na uczniów czekał w klasie słodki poczęstunek, w postaci pączków. Niech żyje bal!

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów