Bal karnawałowy klas 4-5

Bal 4 i 5 klas! Nasi uczniowie z klas 4 i 5 zamknęli tegoroczne „balowanie” w naszej szkole. Poprzebierani w swoje ulubione kolory, bawili się wyśmienicie w takt muzyki. Wodzirejką balu była nasza nieoceniona Justyna Kosmulska, ale pozostali nauczyciele również dotrzymywali kroku. [end] Na koniec na uczniów czekał w klasie słodki poczęstunek, w postaci pączków. Niech żyje bal!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!