Bal karnawałowy klas 4-5

Bal 4 i 5 klas! Nasi uczniowie z klas 4 i 5 zamknęli tegoroczne „balowanie” w naszej szkole. Poprzebierani w swoje ulubione kolory, bawili się wyśmienicie w takt muzyki. Wodzirejką balu była nasza nieoceniona Justyna Kosmulska, ale pozostali nauczyciele również dotrzymywali kroku. [end] Na koniec na uczniów czekał w klasie słodki poczęstunek, w postaci pączków. Niech żyje bal!

Inne ciekawe newsy

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a