Bal karnawałowy klas 4-5

Bal 4 i 5 klas! Nasi uczniowie z klas 4 i 5 zamknęli tegoroczne „balowanie” w naszej szkole. Poprzebierani w swoje ulubione kolory, bawili się wyśmienicie w takt muzyki. Wodzirejką balu była nasza nieoceniona Justyna Kosmulska, ale pozostali nauczyciele również dotrzymywali kroku. [end] Na koniec na uczniów czekał w klasie słodki poczęstunek, w postaci pączków. Niech żyje bal!

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024