Nauka przez zabawę

Dzisiaj zaglądamy do klas edukacji wczesnoszkolnej, zobaczcie koniecznie, jak młodsze dzieci uczą się poprzez zabawę. Nasi uczniowie nawet nie wiedzieli, kiedy podczas takich zabaw, jak łowienie ryb, układanie cukierków, cyfr rzymskich na dywanie, skakanie po sylabach i dniach tygodnia, [end] budowanie domów z klocków, zabaw śnieżkami, z słodkimi talerzykami sylabowymi, budowanie domów z klocków nauczyli się czytania, liczebników głównych i porządkowych, utrwalili nazwy dni i miesięcy oraz poznali cyfry rzymskie!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a