Nauka przez zabawę

Dzisiaj zaglądamy do klas edukacji wczesnoszkolnej, zobaczcie koniecznie, jak młodsze dzieci uczą się poprzez zabawę. Nasi uczniowie nawet nie wiedzieli, kiedy podczas takich zabaw, jak łowienie ryb, układanie cukierków, cyfr rzymskich na dywanie, skakanie po sylabach i dniach tygodnia, [end] budowanie domów z klocków, zabaw śnieżkami, z słodkimi talerzykami sylabowymi, budowanie domów z klocków nauczyli się czytania, liczebników głównych i porządkowych, utrwalili nazwy dni i miesięcy oraz poznali cyfry rzymskie!

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych