Olimpiada w przedszkolu

Już w piątek rozpoczną się XXIV Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, zaś nasze przedszkolaki wspaniale bawiły się Olimpiadzie zimowej w ubiegłą sobotę. Panie opowiedziały dzieciom o konkurencjach sportowych, zapłonął znicz olimpijski oraz złożono przysięgę. Olimpiada u Słoneczek i Motylków rozpoczęła się biegiem narciarskim, [end] kolejna konkurencja to rzut „śnieżnymi kulami ” z gazety, skok ze skoczni, slalom narciarski. Na zakończenie jeszcze przejazd na sankach i wielka duma przy wręczeniu złotych medali oraz tych wyczarowanych podczas zajęć plastycznych. Nasze przedszkolaki odwiedził Pan Adam – nasz szkolny trener, który zaprezentował dzieciom walizkę snowboardzisty. Dzieci dzieliły się też ich własnymi wrażeniami z jazdy na sankach, nartach podczas rodzinnych wyjazdów do Polski. Pozdrawiamy wszyskich serdecznie i wspólnie kibicujemy naszym sportowcom. Niech Hymn Polski zabrzmi wielokrotnie w Pekinie.

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny