Olimpiada w przedszkolu

Już w piątek rozpoczną się XXIV Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, zaś nasze przedszkolaki wspaniale bawiły się Olimpiadzie zimowej w ubiegłą sobotę. Panie opowiedziały dzieciom o konkurencjach sportowych, zapłonął znicz olimpijski oraz złożono przysięgę. Olimpiada u Słoneczek i Motylków rozpoczęła się biegiem narciarskim, [end] kolejna konkurencja to rzut „śnieżnymi kulami ” z gazety, skok ze skoczni, slalom narciarski. Na zakończenie jeszcze przejazd na sankach i wielka duma przy wręczeniu złotych medali oraz tych wyczarowanych podczas zajęć plastycznych. Nasze przedszkolaki odwiedził Pan Adam – nasz szkolny trener, który zaprezentował dzieciom walizkę snowboardzisty. Dzieci dzieliły się też ich własnymi wrażeniami z jazdy na sankach, nartach podczas rodzinnych wyjazdów do Polski. Pozdrawiamy wszyskich serdecznie i wspólnie kibicujemy naszym sportowcom. Niech Hymn Polski zabrzmi wielokrotnie w Pekinie.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!