Olimpiada w przedszkolu

Już w piątek rozpoczną się XXIV Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, zaś nasze przedszkolaki wspaniale bawiły się Olimpiadzie zimowej w ubiegłą sobotę. Panie opowiedziały dzieciom o konkurencjach sportowych, zapłonął znicz olimpijski oraz złożono przysięgę. Olimpiada u Słoneczek i Motylków rozpoczęła się biegiem narciarskim, [end] kolejna konkurencja to rzut „śnieżnymi kulami ” z gazety, skok ze skoczni, slalom narciarski. Na zakończenie jeszcze przejazd na sankach i wielka duma przy wręczeniu złotych medali oraz tych wyczarowanych podczas zajęć plastycznych. Nasze przedszkolaki odwiedził Pan Adam – nasz szkolny trener, który zaprezentował dzieciom walizkę snowboardzisty. Dzieci dzieliły się też ich własnymi wrażeniami z jazdy na sankach, nartach podczas rodzinnych wyjazdów do Polski. Pozdrawiamy wszyskich serdecznie i wspólnie kibicujemy naszym sportowcom. Niech Hymn Polski zabrzmi wielokrotnie w Pekinie.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a