WOŚP 2022

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Tego dnia jak zwykle nie zabrakło atrakcji, zarówno w budynkach najmłodszych uczniów, jak i w budynku New Cross, gdzie zgromadzone były główne wośpowe atrakcje. To tu uczniowie od samego rana uczyli się zasad pierwszej pomocy, dzięki ratownikowi medycznemu – Łukaszowi Sroce, który odwiedził również najmłodszych. [end] Po godzinie 15:00 można było napić się cudnej kawy Meastelo, zjeść pyszną zapiekankę od Lilly&Family, łakocie i pączki skosztować dzięki Netto Blanchardstown i MMM Family Bakery, podziwiać walkę Wikingów z grupy Jofur Drengir. Podziwiać popisy motocyklowe grup Husarria i Shamrock Bikers, którzy wjechali na teren z przytupem. Można było za wrzut do puszki posiedzieć na motorze i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. U najmłodszych królowała animatorka Małgorzata Orłowska-Smith z Really Cool Parties, która umilała czas naszym uczniom zabawą z chustą klanzą.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a