WOŚP 2022

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Tego dnia jak zwykle nie zabrakło atrakcji, zarówno w budynkach najmłodszych uczniów, jak i w budynku New Cross, gdzie zgromadzone były główne wośpowe atrakcje. To tu uczniowie od samego rana uczyli się zasad pierwszej pomocy, dzięki ratownikowi medycznemu – Łukaszowi Sroce, który odwiedził również najmłodszych. [end] Po godzinie 15:00 można było napić się cudnej kawy Meastelo, zjeść pyszną zapiekankę od Lilly&Family, łakocie i pączki skosztować dzięki Netto Blanchardstown i MMM Family Bakery, podziwiać walkę Wikingów z grupy Jofur Drengir. Podziwiać popisy motocyklowe grup Husarria i Shamrock Bikers, którzy wjechali na teren z przytupem. Można było za wrzut do puszki posiedzieć na motorze i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. U najmłodszych królowała animatorka Małgorzata Orłowska-Smith z Really Cool Parties, która umilała czas naszym uczniom zabawą z chustą klanzą.

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska