WOŚP 2022

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Tego dnia jak zwykle nie zabrakło atrakcji, zarówno w budynkach najmłodszych uczniów, jak i w budynku New Cross, gdzie zgromadzone były główne wośpowe atrakcje. To tu uczniowie od samego rana uczyli się zasad pierwszej pomocy, dzięki ratownikowi medycznemu – Łukaszowi Sroce, który odwiedził również najmłodszych. [end] Po godzinie 15:00 można było napić się cudnej kawy Meastelo, zjeść pyszną zapiekankę od Lilly&Family, łakocie i pączki skosztować dzięki Netto Blanchardstown i MMM Family Bakery, podziwiać walkę Wikingów z grupy Jofur Drengir. Podziwiać popisy motocyklowe grup Husarria i Shamrock Bikers, którzy wjechali na teren z przytupem. Można było za wrzut do puszki posiedzieć na motorze i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. U najmłodszych królowała animatorka Małgorzata Orłowska-Smith z Really Cool Parties, która umilała czas naszym uczniom zabawą z chustą klanzą.

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny