WOŚP 2022

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Tego dnia jak zwykle nie zabrakło atrakcji, zarówno w budynkach najmłodszych uczniów, jak i w budynku New Cross, gdzie zgromadzone były główne wośpowe atrakcje. To tu uczniowie od samego rana uczyli się zasad pierwszej pomocy, dzięki ratownikowi medycznemu – Łukaszowi Sroce, który odwiedził również najmłodszych. [end] Po godzinie 15:00 można było napić się cudnej kawy Meastelo, zjeść pyszną zapiekankę od Lilly&Family, łakocie i pączki skosztować dzięki Netto Blanchardstown i MMM Family Bakery, podziwiać walkę Wikingów z grupy Jofur Drengir. Podziwiać popisy motocyklowe grup Husarria i Shamrock Bikers, którzy wjechali na teren z przytupem. Można było za wrzut do puszki posiedzieć na motorze i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. U najmłodszych królowała animatorka Małgorzata Orłowska-Smith z Really Cool Parties, która umilała czas naszym uczniom zabawą z chustą klanzą.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!