Lego Logos na historii

Nasza szkoła od lat korzysta z metody Lego Logos podczas zajęć. Dzięki tej metodzie udaje się nauczycielom przeprowadzić jeszcze ciekawsze, angażujące i inspirujące zajęcia. Podczas pierwszych lekcji historii w nowym roku, klasa 5a i 5b mogły przekonać się o skuteczności metody przy budowaniu zamków Kazimierza Wielkiego. [end] Podzielona na grupy klasa otrzymała zdjęcie zamku, by następnie w ciągu 45 minut stworzyć jak najdokładniejszy jego projekt, wykorzystując do tego klocki lego. Czy udało się naszym uczniom?

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a