Wręczenie nagród w konkursie o Stanisławie Lemie

Nasi uczniowie nie zwalniają tempa i zdobywają kolejne nagrody w kolejnym konkursie. Tym razem konkurs pt. “Rok 2021, rokiem Stanisława Lema” organizowany przez Polską Szkołę im. Ireny Sendlerowej przy Ambasadzie RP w Dublinie z siedzibą w Cavan, okazał się szczęśliwy dla naszych uczniów: Martyny Araszkiewicz, Anny Rżanek, Mai Majzel, Liliany i Dominika Maksim, Kajetana i Antoniego Konstantynowicz, Karoliny Koszorz [end]. Nasi uczniowie zdominowali podium a także strefę wyróżnionych. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy Szkole w Cavan za zaproszenie do konkursu!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a