Andrzejki w 5b

W klasie 5b każda okazja jest dobra do nauki i świetnej zabawy, dlatego w ostatnią sobotę mieliśmy nietypowe Andrzejki. W nawiązaniu do tej polskiej tradycji sięgającej XVI wieku uczniowie w grupach rozwiązywali różne zadania z gramatyki, ortografii, odgadywali słowa związane z andrzejkowymi wróżbami. [end] Na koniec nie zabrakło również przepowiadania przyszłości. Przy użyciu maty do kodowania dzieci losowały krążki z ukrytymi zawodami, które być może będą wykonywać w swoim dorosłym życiu.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a