Andrzejki w 5b

W klasie 5b każda okazja jest dobra do nauki i świetnej zabawy, dlatego w ostatnią sobotę mieliśmy nietypowe Andrzejki. W nawiązaniu do tej polskiej tradycji sięgającej XVI wieku uczniowie w grupach rozwiązywali różne zadania z gramatyki, ortografii, odgadywali słowa związane z andrzejkowymi wróżbami. [end] Na koniec nie zabrakło również przepowiadania przyszłości. Przy użyciu maty do kodowania dzieci losowały krążki z ukrytymi zawodami, które być może będą wykonywać w swoim dorosłym życiu.

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny