Lokomotywa 2021 – konkurs rozstrzygnięty!

Super wiadomości płyną do nas od Polskiej Macierzy Szkolnej w Irlandii. Nasze uczennice po raz kolejny zdominowały podium w swoich kategoriach wiekowych w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Lokomotywa 2021”![end] Grupa A – klasy 1- 2I miejscePaulina Szymoniak w wierszu „Hipopotam lubi błoto” Wandy Chotomskiej. Grupa B – klasy 3 – 4I miejsce Olivia Korpacz w wierszu „Gwałtu! Rety! Co się dzieje?!” Małgorzaty StrzałkowskiejGrupa C – klasy 5 -6 II miejsce Maria Kubiak w wierszu „Elegia o chłopcu polskim” Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoGrupa D – klasy 7 +I miejsce Carmen Antkowiak – Amebo w wierszu „Nic dwa razy” Wisławy SzymborskiejWszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy a naszym uczennicom dziękujemy za tak piękne reprezentowanie naszej szkoły!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a