Dzień Pluszowego Misia

Kochany Misiu, powiem ci dziś do uszka, przyjacielem jesteś wszystkich dzieci. Pomagasz w smutkach, tulisz do snu,malujesz uśmiech na buźkach. W ostatnią sobotę nasze przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia. To misie pomagały w nauce czytania samogłosek, liczeniu. Dbały też o ich dobre samopoczucie przez cały dzień. [end] Dzieci dowiedziały się, jakie niedźwiedzie zamieszkują naszą planetę. Zabawa ruchowa Stary niedźwiedź”, która cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem dzieci, porwała je do radosnej zabawy. Odgadywanie misiowych bohaterów bajek to było wyzwanie także i dla Pań.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a