Dzień Niepodległości w nauczaniu zintegrowanym

Barwy biało-czerwone opanowały naszą szkołę w zupełności podczas ostatniej soboty. Każdy oddział świętował Dzień Niepodległości i każdy odział stanął na wysokości zadania. Były pieśni patriotyczne, były flagi, bandery, ręcznie wykonane kotyliony a nawet wizualizacja „Kasztanki” [end], ukochanej klaczy Józefa Piłsudskiego. Dziękujemy bardzo rodzicom za „przystrojenie” dzieci w kolory naszej flagi, nauczycielkom za trud i zaangażowanie w obchody tego szczególnego w naszej historii dnia.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a