Dzień Niepodległości w nauczaniu zintegrowanym

Barwy biało-czerwone opanowały naszą szkołę w zupełności podczas ostatniej soboty. Każdy oddział świętował Dzień Niepodległości i każdy odział stanął na wysokości zadania. Były pieśni patriotyczne, były flagi, bandery, ręcznie wykonane kotyliony a nawet wizualizacja „Kasztanki” [end], ukochanej klaczy Józefa Piłsudskiego. Dziękujemy bardzo rodzicom za „przystrojenie” dzieci w kolory naszej flagi, nauczycielkom za trud i zaangażowanie w obchody tego szczególnego w naszej historii dnia.

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych