Turniej Misia Wojtka

Jak spędzić dobrze i konstruktywnie sobotę? Grając w Misia Wojtka! W naszej szkole trwa nieustająca miłość do flagowej gry Instytutu Pamięci Narodowej – Miś Wojtek. Postanowiliśmy więc na lekcjach historii i geografii zjednoczyć siły nauczycielskie i zarazić miłością do gry wszystkie klasy 4-1LO, co zaowocowało Szkolnym Turniejem Misia Wojtka. [end] Od samego rana nasi uczniowie na lekcjach historii i geografii trenowali swoje strategiczne myślenie, by móc nazwać się Mistrzem gry. Z powodzeniem i zapałem przechodzili kolejne rundy, by dotrzeć do ścisłego finału, gdzie czekało ich ostateczne stracie tytatnów, które wyłoniło zwycięzców: I tak w klasach 4 zwyciężyli:1 miejsce Piotr Pilarczyk i Nathan Callopy2 miejsce Kacper Karczewski 3 miejsce Daniel Hanuszewiczklasy 51 miejsce Amelia Śmiechowska 2 miejsce Sara Ważeńska 3 miejsce Philip Drozdowskiklasy 61 miejsce Joanna Gurdek2 miejsce Anastasia Cieniawska3 miejsce Marcel Kotlarzklasy 7 1 miejsce ex aequo Audrey Ważeńska i Tymon Wielosz2 miejsce Kacper Lipiński3 miejsce Bartosz Duszyńskiklasa 8 1 miejsce Małgosia Machyńska2 miejsce Dawid Czyż3 miejsce Natalia KopczyńskaKlasa 1LO1 miejsce Amelia Śmiech2 miejsce Nikola Krysik3 miejsce Eryka WestfalWszystkim zwycięzcom gratulujemy, a reszcie dziękujemy za wspaniałą walkę i zaangażowanie. Uczniowie w ramach nagród otrzymali grę Miś Wojtek i książkę opowiadającą fascynującą historię tego odważnego misia. Projekt został dofinansowany przez Polish Embassy Dublin, za co ogromnie dziękujemy!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure