Turniej Misia Wojtka

Jak spędzić dobrze i konstruktywnie sobotę? Grając w Misia Wojtka! W naszej szkole trwa nieustająca miłość do flagowej gry Instytutu Pamięci Narodowej – Miś Wojtek. Postanowiliśmy więc na lekcjach historii i geografii zjednoczyć siły nauczycielskie i zarazić miłością do gry wszystkie klasy 4-1LO, co zaowocowało Szkolnym Turniejem Misia Wojtka. [end] Od samego rana nasi uczniowie na lekcjach historii i geografii trenowali swoje strategiczne myślenie, by móc nazwać się Mistrzem gry. Z powodzeniem i zapałem przechodzili kolejne rundy, by dotrzeć do ścisłego finału, gdzie czekało ich ostateczne stracie tytatnów, które wyłoniło zwycięzców: I tak w klasach 4 zwyciężyli:1 miejsce Piotr Pilarczyk i Nathan Callopy2 miejsce Kacper Karczewski 3 miejsce Daniel Hanuszewiczklasy 51 miejsce Amelia Śmiechowska 2 miejsce Sara Ważeńska 3 miejsce Philip Drozdowskiklasy 61 miejsce Joanna Gurdek2 miejsce Anastasia Cieniawska3 miejsce Marcel Kotlarzklasy 7 1 miejsce ex aequo Audrey Ważeńska i Tymon Wielosz2 miejsce Kacper Lipiński3 miejsce Bartosz Duszyńskiklasa 8 1 miejsce Małgosia Machyńska2 miejsce Dawid Czyż3 miejsce Natalia KopczyńskaKlasa 1LO1 miejsce Amelia Śmiech2 miejsce Nikola Krysik3 miejsce Eryka WestfalWszystkim zwycięzcom gratulujemy, a reszcie dziękujemy za wspaniałą walkę i zaangażowanie. Uczniowie w ramach nagród otrzymali grę Miś Wojtek i książkę opowiadającą fascynującą historię tego odważnego misia. Projekt został dofinansowany przez Polish Embassy Dublin, za co ogromnie dziękujemy!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!