Pasowanie Pierwszaków

Pasowanie Uczniów Klas Pierwszych?„Dziś dzień szczególny i dzień wesoły, nasze Żywioły wróciły do szkoły…” Oj! działo się w sobotę, działo jak na „żywiołową” szkołę przystało. Najważniejsi byli Oni nasi goście honorowi: Ogniusie, Wodusie Powietrzaki i Ziemiusie. „Żywiołowe” Panie też się postarały i „żywiołową” sztukę wspaniale dla uczniów zagrały. [end] Było „żywiołowe” ślubowanie, pasowanie i śpiewanie, a na koniec żywiołowa Pani Dyrektor dodała jeszcze jedno zdanie:„…Dziś dobrą energię, zabawę i oddanie wprowadźmy w życie szkolne i w naszych cudownych Żywiołków nauczanie. A wy moi kochani miejcie wspaniałe przeżycia i nie zapominajcie o tym, że wiedza jak żywioły potrzebna jest do życia.” Mamy ogromną nadzieję, że te wyjątkowe chwile na długo zapadną w pamięci naszych uczniów. Z radością zapraszamy do fotogalerii. Ogromnie dziękujemy całemu zespołowi, który intensywnie pracował przy przygotowaniu i organizacji pasowania. Autorka sztuki „Żywiołowa Szkoła” i scenariusz pasowania – Joanna Drążewska. Zdjęcia – nasza uczennica – Zosia Kryszak ?

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure