Pasowanie Pierwszaków

Pasowanie Uczniów Klas Pierwszych?„Dziś dzień szczególny i dzień wesoły, nasze Żywioły wróciły do szkoły…” Oj! działo się w sobotę, działo jak na „żywiołową” szkołę przystało. Najważniejsi byli Oni nasi goście honorowi: Ogniusie, Wodusie Powietrzaki i Ziemiusie. „Żywiołowe” Panie też się postarały i „żywiołową” sztukę wspaniale dla uczniów zagrały. [end] Było „żywiołowe” ślubowanie, pasowanie i śpiewanie, a na koniec żywiołowa Pani Dyrektor dodała jeszcze jedno zdanie:„…Dziś dobrą energię, zabawę i oddanie wprowadźmy w życie szkolne i w naszych cudownych Żywiołków nauczanie. A wy moi kochani miejcie wspaniałe przeżycia i nie zapominajcie o tym, że wiedza jak żywioły potrzebna jest do życia.” Mamy ogromną nadzieję, że te wyjątkowe chwile na długo zapadną w pamięci naszych uczniów. Z radością zapraszamy do fotogalerii. Ogromnie dziękujemy całemu zespołowi, który intensywnie pracował przy przygotowaniu i organizacji pasowania. Autorka sztuki „Żywiołowa Szkoła” i scenariusz pasowania – Joanna Drążewska. Zdjęcia – nasza uczennica – Zosia Kryszak ?

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i