Jesień w przedszkolu

Cześć – to my, a to nasze przedszkole. Tutaj się bawimy na dywanie i przy stole. Świecą nam Słoneczka, Motylki fruwają. Serdecznie witamy wszystkich słowami z naszego hymnu. Jesień to ulubiona pora roku wielu dzieci, ale też i dorosłych. Zachwyca nas niezwykłymi darami, które pomagały nam w nauce języka ojczystego przez zabawę. [end] Nasze przedszkolaki zebrały je z rodzicami, przyniosły je do przedszkola i razem poznaliśmy ich nazwy. Bawiliśmy się wspaniale, co możecie zobaczyć na zdjęciach. Miłego oglądania oraz moc pozdrowień od Słoneczek, Motylków i ich Pań dla Was.

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych