Jesień w przedszkolu

Cześć – to my, a to nasze przedszkole. Tutaj się bawimy na dywanie i przy stole. Świecą nam Słoneczka, Motylki fruwają. Serdecznie witamy wszystkich słowami z naszego hymnu. Jesień to ulubiona pora roku wielu dzieci, ale też i dorosłych. Zachwyca nas niezwykłymi darami, które pomagały nam w nauce języka ojczystego przez zabawę. [end] Nasze przedszkolaki zebrały je z rodzicami, przyniosły je do przedszkola i razem poznaliśmy ich nazwy. Bawiliśmy się wspaniale, co możecie zobaczyć na zdjęciach. Miłego oglądania oraz moc pozdrowień od Słoneczek, Motylków i ich Pań dla Was.

Listopad w klasach 2

Listopad w klasach 2 był bardzo intensywny, ale przede wszystkim wyjątkowo patriotyczny. Wystartowaliśmy z „Legendą o powstaniu Państwa Polskiego”. Uczniowie nie tylko zapoznali się z historią o Lechu, Czechu i

Wycieczka do Irish Workhouse Centre – Portumna

Temat Wielkiego głodu w Irlandii nasi uczniowie przerabiają bardzo wnikliwie w szkole irlandzkiej, w naszej szkole poznają polskiego bohatera – Pawła Edmunda Strzeleckiego, który miał ogromny wpływ na uratowanie około