Sobota u starszaków

Co nasi uczniowie porabiają podczas zajęć historii? Co robią na przerwie? Jak pracuje szkolny sklepik? Obejrzyjcie zdjęcia, które odpowiedzą na te pytania. Uczniowie klas 7 ćwiczyli słowa hymnu polskiego w związku z tematem o Legionach Dąbrowskiego, uczniowie klasy 1LO natomiast mieli wycieczkę do przeszłości swoich dziadków i rodziców, czyli poznawali kultowe przedmioty PRL-u. Poszło im świetnie! [end]Długa przerwa to z kolei okazja do rozprostowania kości i pogrania na szkolnym boisku. A Ci którzy podczas tych aktywności fizycznych zgłodnieją zapraszamy do kawiarenki i sklepiku szkolnego, który prowadzą nasi najstarsi uczniowie w ramach projektów licealnych. I bardzo mocno zapraszają do korzystania z ich oferty na każdej dużej przerwie.

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych