Sobota u starszaków

Co nasi uczniowie porabiają podczas zajęć historii? Co robią na przerwie? Jak pracuje szkolny sklepik? Obejrzyjcie zdjęcia, które odpowiedzą na te pytania. Uczniowie klas 7 ćwiczyli słowa hymnu polskiego w związku z tematem o Legionach Dąbrowskiego, uczniowie klasy 1LO natomiast mieli wycieczkę do przeszłości swoich dziadków i rodziców, czyli poznawali kultowe przedmioty PRL-u. Poszło im świetnie! [end]Długa przerwa to z kolei okazja do rozprostowania kości i pogrania na szkolnym boisku. A Ci którzy podczas tych aktywności fizycznych zgłodnieją zapraszamy do kawiarenki i sklepiku szkolnego, który prowadzą nasi najstarsi uczniowie w ramach projektów licealnych. I bardzo mocno zapraszają do korzystania z ich oferty na każdej dużej przerwie.

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto