Paulinka w Pałacu prezydenckim!

Raz jeszcze nasza wspaniała uczennica – Paulinka Szymoniak, laureatka II miejsca w Konkursie Recytatorskim „Słowem- Polska”, która skorzystała z zaproszenia Pierwszej Damy RP i wraz z mamą osobiście odebrała dyplom i nagrodę w Pałacu Prezydenckim. Wizyta była tym bardziej interesująca, że połączona ze zwiedzaniem Pałacu. [end]Oficjalna strona Prezydenta RP:https://www.prezydent.pl/kancelaria/aktywnosc-ministrow/art,2492,spotkanie-z-finalistka-konkursu-recytatorskiego-slowem-polska.html?fbclid=IwAR2NJYI5pkoQFCNmj9f8R_fnjU9ofUdNfRT2z2pIo6z4ixeRwFP7LNkuto4 Dyplomy za udział w pierwszej edycji konkursu przekazaliśmy również Olivii Korpacz, Julii Kostur, Oli Owsiance i Marysi Kubiak.Dziękujemy z całego serca! Gratulujemy!

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny