Paulinka w Pałacu prezydenckim!

Raz jeszcze nasza wspaniała uczennica – Paulinka Szymoniak, laureatka II miejsca w Konkursie Recytatorskim „Słowem- Polska”, która skorzystała z zaproszenia Pierwszej Damy RP i wraz z mamą osobiście odebrała dyplom i nagrodę w Pałacu Prezydenckim. Wizyta była tym bardziej interesująca, że połączona ze zwiedzaniem Pałacu. [end]Oficjalna strona Prezydenta RP:https://www.prezydent.pl/kancelaria/aktywnosc-ministrow/art,2492,spotkanie-z-finalistka-konkursu-recytatorskiego-slowem-polska.html?fbclid=IwAR2NJYI5pkoQFCNmj9f8R_fnjU9ofUdNfRT2z2pIo6z4ixeRwFP7LNkuto4 Dyplomy za udział w pierwszej edycji konkursu przekazaliśmy również Olivii Korpacz, Julii Kostur, Oli Owsiance i Marysi Kubiak.Dziękujemy z całego serca! Gratulujemy!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure