Wracamy!

Drodzy uczniowie wakacje powoli dobiegają końca! Tak słyszymy te pękające z żalu serca, ale mamy dobrą wiadomość, za rok będą kolejne! Drodzy rodzice poniżej kilka organizacyjnych spraw, związanych z początkiem roku szkolnego, które zostały do Was rozesłane również drogą mailową. [end]➡ Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w sobotę 4 września 2021 o godz. 9.00. i 9:15 – zależnie od budynku , w którym Państwa dziecko będzie miało zajęcia. W sprawach organizacyjnych wyślemy osobnego maila.➡ Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 i roczny kalendarz wydarzeń dostępny będzie od 31 sierpnia 2021 na stronie szkoły: www.szkolasen.com➡ Szczegóły dotyczące przydziału dzieci do poszczególnych klas i nazwiska oraz kontakt do nauczycieli prowadzących wyślemy Państwu drogą mailową po Radzie Pedagogicznej, czyli w pierwszym tygodniu września. Dotyczy to jedynie nowych uczniów naszej szkoły oraz klas, które zostają połączone i oddziałów, w których zmienił się wychowawca.Do zobaczenia już wkrótce!

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów