Wracamy!

Drodzy uczniowie wakacje powoli dobiegają końca! Tak słyszymy te pękające z żalu serca, ale mamy dobrą wiadomość, za rok będą kolejne! Drodzy rodzice poniżej kilka organizacyjnych spraw, związanych z początkiem roku szkolnego, które zostały do Was rozesłane również drogą mailową. [end]➡ Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w sobotę 4 września 2021 o godz. 9.00. i 9:15 – zależnie od budynku , w którym Państwa dziecko będzie miało zajęcia. W sprawach organizacyjnych wyślemy osobnego maila.➡ Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 i roczny kalendarz wydarzeń dostępny będzie od 31 sierpnia 2021 na stronie szkoły: www.szkolasen.com➡ Szczegóły dotyczące przydziału dzieci do poszczególnych klas i nazwiska oraz kontakt do nauczycieli prowadzących wyślemy Państwu drogą mailową po Radzie Pedagogicznej, czyli w pierwszym tygodniu września. Dotyczy to jedynie nowych uczniów naszej szkoły oraz klas, które zostają połączone i oddziałów, w których zmienił się wychowawca.Do zobaczenia już wkrótce!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a