Wracamy!

Drodzy uczniowie wakacje powoli dobiegają końca! Tak słyszymy te pękające z żalu serca, ale mamy dobrą wiadomość, za rok będą kolejne! Drodzy rodzice poniżej kilka organizacyjnych spraw, związanych z początkiem roku szkolnego, które zostały do Was rozesłane również drogą mailową. [end]➡ Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w sobotę 4 września 2021 o godz. 9.00. i 9:15 – zależnie od budynku , w którym Państwa dziecko będzie miało zajęcia. W sprawach organizacyjnych wyślemy osobnego maila.➡ Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 i roczny kalendarz wydarzeń dostępny będzie od 31 sierpnia 2021 na stronie szkoły: www.szkolasen.com➡ Szczegóły dotyczące przydziału dzieci do poszczególnych klas i nazwiska oraz kontakt do nauczycieli prowadzących wyślemy Państwu drogą mailową po Radzie Pedagogicznej, czyli w pierwszym tygodniu września. Dotyczy to jedynie nowych uczniów naszej szkoły oraz klas, które zostają połączone i oddziałów, w których zmienił się wychowawca.Do zobaczenia już wkrótce!

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego