Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy i tak kończy się nasz rok szkolny 2020/2021! Był to rok trudny, hybrydowy, ale wszyscy skończyliśmy go z oceną celującą. Jak wyglądało pożegnanie szkoły? Z mnóstwem atrakcji i nagród. Jeszcze nigdy nasi uczniowie nie zdobyli tyle wyróżnień. Niemal każdy uczeń wracał do domu z dyplomem, balonem, nagrodą. [end] Na każdego uczenia czekała również niespodzianka w postaci lodów. Mieliśmy okazję pożegnać grono maturzystów, którzy dzielnie uczęszczali do naszej szkoły przez wiele, wiele lat. Niektórych znamy „od kołyski”! /O nich osobny post i mnóstwo zdjęć/.Życzymy wszystkim: uczniom, nauczycielom i rodzicom wspaniałych wakacji. Odpoczywajcie – zasłużyliście!I widzimy się już we wrześniu ☀??

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych