Deszcz nagród i wyróżnień

Miło nam donieść, że w ostatnich dniach dotarły do nas fantastyczne wiadomości o nagrodach i wyróżnieniach dla naszych uczniów i nauczycieli.I tak w konkursie „Być Polakiem” nasze uczennice Anna Rżanek z 2 Liceum i Maja Leszczyńska z klasy 7a znalazły się wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu. Już w sierpniu będą uczestniczyły w Gali wręczenia nagród na Zamku Królewskim w Warszawie. [end]Do naszych uczennic dołączyła Aneta Zawacka -Uveges, Dyrektorka nauczania zintegrowanego, która zajęła I miejsce w konkursie na najlepszy scenariusz lekcji. Ogromnie gratulujemy naprawdę wielkiego osiągnięcia! Nasze gratulacje wędrują też do naszych trzech uczennic: Julii Kostur, Olivii Korpacz i Pauliny Szymoniak, które zakwalifikowały się do III etapu (eliminacje kontynentalne) Konkursu recytatorskiego „Słowem – Polska”,którego organizatorem jest Kancelaria Prezydenta RP pod Patronatem Pierwszej Damy RP. Wszystkim ogromnie gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto