Deszcz nagród i wyróżnień

Miło nam donieść, że w ostatnich dniach dotarły do nas fantastyczne wiadomości o nagrodach i wyróżnieniach dla naszych uczniów i nauczycieli.I tak w konkursie „Być Polakiem” nasze uczennice Anna Rżanek z 2 Liceum i Maja Leszczyńska z klasy 7a znalazły się wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu. Już w sierpniu będą uczestniczyły w Gali wręczenia nagród na Zamku Królewskim w Warszawie. [end]Do naszych uczennic dołączyła Aneta Zawacka -Uveges, Dyrektorka nauczania zintegrowanego, która zajęła I miejsce w konkursie na najlepszy scenariusz lekcji. Ogromnie gratulujemy naprawdę wielkiego osiągnięcia! Nasze gratulacje wędrują też do naszych trzech uczennic: Julii Kostur, Olivii Korpacz i Pauliny Szymoniak, które zakwalifikowały się do III etapu (eliminacje kontynentalne) Konkursu recytatorskiego „Słowem – Polska”,którego organizatorem jest Kancelaria Prezydenta RP pod Patronatem Pierwszej Damy RP. Wszystkim ogromnie gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!