Deszcz nagród i wyróżnień

Miło nam donieść, że w ostatnich dniach dotarły do nas fantastyczne wiadomości o nagrodach i wyróżnieniach dla naszych uczniów i nauczycieli.I tak w konkursie „Być Polakiem” nasze uczennice Anna Rżanek z 2 Liceum i Maja Leszczyńska z klasy 7a znalazły się wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu. Już w sierpniu będą uczestniczyły w Gali wręczenia nagród na Zamku Królewskim w Warszawie. [end]Do naszych uczennic dołączyła Aneta Zawacka -Uveges, Dyrektorka nauczania zintegrowanego, która zajęła I miejsce w konkursie na najlepszy scenariusz lekcji. Ogromnie gratulujemy naprawdę wielkiego osiągnięcia! Nasze gratulacje wędrują też do naszych trzech uczennic: Julii Kostur, Olivii Korpacz i Pauliny Szymoniak, które zakwalifikowały się do III etapu (eliminacje kontynentalne) Konkursu recytatorskiego „Słowem – Polska”,którego organizatorem jest Kancelaria Prezydenta RP pod Patronatem Pierwszej Damy RP. Wszystkim ogromnie gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych