Webinarium

15 czerwca o godzinie 19.00 czasu polskiego zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu Fabryka Inspiracji, podczas którego nasze ekspertki Lucyna Bzowska, dr Elżbieta Ławczys, Aneta Zawacka-Uveges i Alina Godlewska podzielą się z Wami wiedzą „Jak ciekawie rozpocząć nowy rok szkolny”. Inspiracji nie zabraknie, przyjaznej atmosfery również. [end]AGENDAJak ciekawie rozpocząć nowy rok szkolny?Podczas webinarium:zdobędziecie zestaw praktycznych wskazówek, które pomogą Wam przygotować się do nowego roku szkolnego i go ciekawie rozpocząć,przedstawimy Wam pomysły i inspiracje związane ze strategią „prowadzenia” klasy: od rytuałów związanych z powitaniami i pożegnaniami, podsumowaniem zajęć, pomysłami na zadania domowe i sposoby ich sprawdzania, po zasady i „narzędzia” związane z przestrzeganiem ustalonych reguł w klasie. To będzie bardzo dobrze i intensywnie wykorzystane 90 minut z dużą dawką pomysłów i inspiracji!Szczegóły i zapisy na stronie: https://akademia-nauczyciela.pl/21webinarium09/Zapraszamy!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto