Webinarium

15 czerwca o godzinie 19.00 czasu polskiego zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu Fabryka Inspiracji, podczas którego nasze ekspertki Lucyna Bzowska, dr Elżbieta Ławczys, Aneta Zawacka-Uveges i Alina Godlewska podzielą się z Wami wiedzą „Jak ciekawie rozpocząć nowy rok szkolny”. Inspiracji nie zabraknie, przyjaznej atmosfery również. [end]AGENDAJak ciekawie rozpocząć nowy rok szkolny?Podczas webinarium:zdobędziecie zestaw praktycznych wskazówek, które pomogą Wam przygotować się do nowego roku szkolnego i go ciekawie rozpocząć,przedstawimy Wam pomysły i inspiracje związane ze strategią „prowadzenia” klasy: od rytuałów związanych z powitaniami i pożegnaniami, podsumowaniem zajęć, pomysłami na zadania domowe i sposoby ich sprawdzania, po zasady i „narzędzia” związane z przestrzeganiem ustalonych reguł w klasie. To będzie bardzo dobrze i intensywnie wykorzystane 90 minut z dużą dawką pomysłów i inspiracji!Szczegóły i zapisy na stronie: https://akademia-nauczyciela.pl/21webinarium09/Zapraszamy!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure