Webinarium

15 czerwca o godzinie 19.00 czasu polskiego zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu Fabryka Inspiracji, podczas którego nasze ekspertki Lucyna Bzowska, dr Elżbieta Ławczys, Aneta Zawacka-Uveges i Alina Godlewska podzielą się z Wami wiedzą „Jak ciekawie rozpocząć nowy rok szkolny”. Inspiracji nie zabraknie, przyjaznej atmosfery również. [end]AGENDAJak ciekawie rozpocząć nowy rok szkolny?Podczas webinarium:zdobędziecie zestaw praktycznych wskazówek, które pomogą Wam przygotować się do nowego roku szkolnego i go ciekawie rozpocząć,przedstawimy Wam pomysły i inspiracje związane ze strategią „prowadzenia” klasy: od rytuałów związanych z powitaniami i pożegnaniami, podsumowaniem zajęć, pomysłami na zadania domowe i sposoby ich sprawdzania, po zasady i „narzędzia” związane z przestrzeganiem ustalonych reguł w klasie. To będzie bardzo dobrze i intensywnie wykorzystane 90 minut z dużą dawką pomysłów i inspiracji!Szczegóły i zapisy na stronie: https://akademia-nauczyciela.pl/21webinarium09/Zapraszamy!

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka