Webinarium

15 czerwca o godzinie 19.00 czasu polskiego zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu Fabryka Inspiracji, podczas którego nasze ekspertki Lucyna Bzowska, dr Elżbieta Ławczys, Aneta Zawacka-Uveges i Alina Godlewska podzielą się z Wami wiedzą „Jak ciekawie rozpocząć nowy rok szkolny”. Inspiracji nie zabraknie, przyjaznej atmosfery również. [end]AGENDAJak ciekawie rozpocząć nowy rok szkolny?Podczas webinarium:zdobędziecie zestaw praktycznych wskazówek, które pomogą Wam przygotować się do nowego roku szkolnego i go ciekawie rozpocząć,przedstawimy Wam pomysły i inspiracje związane ze strategią „prowadzenia” klasy: od rytuałów związanych z powitaniami i pożegnaniami, podsumowaniem zajęć, pomysłami na zadania domowe i sposoby ich sprawdzania, po zasady i „narzędzia” związane z przestrzeganiem ustalonych reguł w klasie. To będzie bardzo dobrze i intensywnie wykorzystane 90 minut z dużą dawką pomysłów i inspiracji!Szczegóły i zapisy na stronie: https://akademia-nauczyciela.pl/21webinarium09/Zapraszamy!

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego – ustanowiony przez UNESCO 17 listopada 1999 roku. Święto, które dla nas żyjących poza granicami kraju i wychowujących dwujęzycznych bohaterów – jest niezwykle

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w