Finały I turnieju gry "Miś Wojtek"

20 drużyn z 17 krajów walczyło w niedzielę o tytuł najlepszego Misia I turnieju gry „Miś Wojtek” współorganizowanego przez naszą szkołę i Instytut Pamięci Narodowej. Emocje sięgały zenitu, kiedy to w 4 rundach rozegrały się prawdziwe bitwy o 1 miejsce w stawce. Tytuł najlepszego Misia wywalczyła drużyna „Misie z Glasgow”, czyli Miś Wojtek wrócił do domu! Wszystkie wyniki dostępne na stronie: https://edukacjasen.pl/finaly/ Nasza drużyna uplasowała się na 7 miejscu, czego serdecznie gratulujemy Dominice i Stasiowi. [end] A już w czerwcu zapraszamy na II edycję Turnieju Misia Wojtka. Więcej informacji już wkrótce.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a