II Zdalna Olimpiada Szkół Polonijnych

Ponad 300 uczestników w 8 konkurencjach naukowych spotkało się na platformie Zoom, by powalczyć o tytuł mistrzowski II Zdalnej Olimpiady Szkół Polonijnych z całego świata. Emocje i zaangażowanie oraz duch olimpijski dało się wyczuć podczas każdej konkurencji. Uczestnicy na arenach olimpijskich wykazywali się nie tylko wiedzą, ale również świetnym humorem. Trwająca kilka godzin Olimpiada online jest częścią IX Olimpiady Szkół Polonijnych, [end] która ze względu na panującą pandemię podzielona została na 3 odsłony. Ostatnia – sportowa – odbędzie się 5 czerwca na terenach zielonych Szkoły SEN. Podczas Olimpiady sportowej ogłoszone zostaną wyniki konkurencji naukowych i sportowych oraz zostanie przyznany tytuł i puchar dla Mistrzowskiej Szkoły. Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka oraz strony: https://edukacjasen.pl/olimpiada/ gdzie publikujemy najważniejsze informacje związane z Olimpiadą.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a