II Zdalna Olimpiada Szkół Polonijnych

Ponad 300 uczestników w 8 konkurencjach naukowych spotkało się na platformie Zoom, by powalczyć o tytuł mistrzowski II Zdalnej Olimpiady Szkół Polonijnych z całego świata. Emocje i zaangażowanie oraz duch olimpijski dało się wyczuć podczas każdej konkurencji. Uczestnicy na arenach olimpijskich wykazywali się nie tylko wiedzą, ale również świetnym humorem. Trwająca kilka godzin Olimpiada online jest częścią IX Olimpiady Szkół Polonijnych, [end] która ze względu na panującą pandemię podzielona została na 3 odsłony. Ostatnia – sportowa – odbędzie się 5 czerwca na terenach zielonych Szkoły SEN. Podczas Olimpiady sportowej ogłoszone zostaną wyniki konkurencji naukowych i sportowych oraz zostanie przyznany tytuł i puchar dla Mistrzowskiej Szkoły. Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka oraz strony: https://edukacjasen.pl/olimpiada/ gdzie publikujemy najważniejsze informacje związane z Olimpiadą.

Wielkanoc folklorem malowana

Wielkanoc to czas nie tylko religijnych refleksji, ale także radości, twórczej zabawy i wspólnoty. W naszej szkole, jak co roku, uczniowie i nauczyciele przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które nie tylko celebruje