Webinar z Małgorzatą Swędrowską

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Akademia Nauczyciela. Już dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego spotkanie z Małgorzatą Swędrowską, pedagożką, przyjaciółką dzieci i książek, wykładowczynią na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, twórczynią koncepcji czytania wrażeniowego, czyli „smakowania” literatury wszelkimi zmysłami. Opowie nam ona o tym, czym jest „Czytanie wrażeniowe i jak zachwycić dzieci czytaniem, lekturami i książkami”. [end]Podczas webinaru uczestnik:🔹 Doświadczy, czym jest czytanie wrażeniowe w wąskim i szerokim ujęciu.🔹 Pozna zabawy zwiększające koncentrację dzieci na tekście, zabawy ruchowe przed, po i w trakcie czytania, które zaspokajają potrzebę ruchu i czynią tekst „żywym”.🔹 Odkryje fenomen książek obrazkowych, picturebooków, które są świetnym mostem między światem obrazu, z którego przybywa dziecko, a światem wyrazu, który znajduje się w świecie literackim.🔹 Zapozna się z najnowszymi trendami w literaturze dla dzieci wydawanej w Polsce i na świecie 😊Zapisy: https://akademia-nauczyciela.pl/21webinarium08/Zapraszamy!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a