II Zdalna Olimpiada Szkół Polonijnych

29 maja 2021 roku Polska Szkoła SEN zaprasza do udziału w II Zdalnej Olimpiadzie Szkół Polonijnych z całego świata. Z wszystkimi chętnymi osobami chcącymi się zmierzyć w 8 konkurencjach językowych i naukowych spotykamy się na platformie ZOOM. [end]Do udziału w Olimpiadzie może zgłosić się każdy chętny uczestnik. Wystarczy, że zarejestrujecie się za pomocą formularza i kliknięcie w link do pokoju olimpijskiego w dniu olimpiady. Jedno kliknięcie i jesteście z nami na międzynarodowej arenie Olimpijskiej! Prosimy o uważne zapoznanie się z Regulaminem Olimpiady. Strona Olimpiady: https://edukacjasen.pl/olimpiada/ To tu znajdziecie najważniejsze informacje, regulamin, formularze zgłoszeniowe, konkurencje i kategorie wiekowe. Do zobaczenia na wirtualnych arenach olimpijskich!

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła