II Zdalna Olimpiada Szkół Polonijnych

29 maja 2021 roku Polska Szkoła SEN zaprasza do udziału w II Zdalnej Olimpiadzie Szkół Polonijnych z całego świata. Z wszystkimi chętnymi osobami chcącymi się zmierzyć w 8 konkurencjach językowych i naukowych spotykamy się na platformie ZOOM. [end]Do udziału w Olimpiadzie może zgłosić się każdy chętny uczestnik. Wystarczy, że zarejestrujecie się za pomocą formularza i kliknięcie w link do pokoju olimpijskiego w dniu olimpiady. Jedno kliknięcie i jesteście z nami na międzynarodowej arenie Olimpijskiej! Prosimy o uważne zapoznanie się z Regulaminem Olimpiady. Strona Olimpiady: https://edukacjasen.pl/olimpiada/ To tu znajdziecie najważniejsze informacje, regulamin, formularze zgłoszeniowe, konkurencje i kategorie wiekowe. Do zobaczenia na wirtualnych arenach olimpijskich!

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka