Konkurs "Przysłowia są mądrością narodu"

Nawet lekcje przez Internet dają efekt!Uczniowie klas 5A oraz 5C, pod kierunkiem pani Justyny Kosmulskiej, napisali (i narysowali) prace domowe na temat polskich przysłów. 11 z nich zostało wybranych na konkurs „Przysłowia są mądrością narodu”, organizowany z okazji Dnia Języka Ojczystego przez Polską Macierz Szkolną pod patronatem honorowym Ambasadora RP. [end] W konkursie na przełomie lutego i marca wzięło udział 165 uczestników ze szkół polonijnych z całego świata.Tosia z klasy 5A otrzymała wyróżnienie! Tym bardziej cenne, że w tej kategorii startowali uczniowie od 11 do…16 lat! Gratulujemy Tosiu!!! Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne dyplomy z podobizną i cytatem Mikołaja Reja.Życzymy dalszych sukcesów i – oprócz znajomości jak największej ilości przysłów – umiejętności ich stosowania w codziennym życiu.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i