Nasza współpraca z IPN-em kwitnie

Uczniowie szkoły SEN biorą udział w dwóch międzynarodowych rozgrywkach gier planszowych stworzonych przez Instytut Pamięci Narodowej: „Miś Wojtek” oraz „Niepodległa”. Nasza drużyna Misiów z Zielonej Wyspy zakwalifikowała się w ubiegły czwartek do finału światowego, zajmując 3 miejsce w Grupie Mistrzów. [end] Na finał pojadą nasze Miśki najprawdopodobniej do Warszawy. I Turniej online gry planszowej IPN „Niepodległa” to z kolei nowy projekt IPN-u, do którego również dołączyliśmy. Czteroosobowa drużyna powalczy z młodzieżą z całego świata o atrakcyjne nagrody. Rozgrywki ruszają niebawem, wielki finał w czerwcu. W ubiegłą sobotę odbyły się w szkole kwalifikacje do drużyny.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure