Nasza współpraca z IPN-em kwitnie

Uczniowie szkoły SEN biorą udział w dwóch międzynarodowych rozgrywkach gier planszowych stworzonych przez Instytut Pamięci Narodowej: „Miś Wojtek” oraz „Niepodległa”. Nasza drużyna Misiów z Zielonej Wyspy zakwalifikowała się w ubiegły czwartek do finału światowego, zajmując 3 miejsce w Grupie Mistrzów. [end] Na finał pojadą nasze Miśki najprawdopodobniej do Warszawy. I Turniej online gry planszowej IPN „Niepodległa” to z kolei nowy projekt IPN-u, do którego również dołączyliśmy. Czteroosobowa drużyna powalczy z młodzieżą z całego świata o atrakcyjne nagrody. Rozgrywki ruszają niebawem, wielki finał w czerwcu. W ubiegłą sobotę odbyły się w szkole kwalifikacje do drużyny.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a