Nasza współpraca z IPN-em kwitnie

Uczniowie szkoły SEN biorą udział w dwóch międzynarodowych rozgrywkach gier planszowych stworzonych przez Instytut Pamięci Narodowej: „Miś Wojtek” oraz „Niepodległa”. Nasza drużyna Misiów z Zielonej Wyspy zakwalifikowała się w ubiegły czwartek do finału światowego, zajmując 3 miejsce w Grupie Mistrzów. [end] Na finał pojadą nasze Miśki najprawdopodobniej do Warszawy. I Turniej online gry planszowej IPN „Niepodległa” to z kolei nowy projekt IPN-u, do którego również dołączyliśmy. Czteroosobowa drużyna powalczy z młodzieżą z całego świata o atrakcyjne nagrody. Rozgrywki ruszają niebawem, wielki finał w czerwcu. W ubiegłą sobotę odbyły się w szkole kwalifikacje do drużyny.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i