Kolejny Webinar Akademii Nauczyciela

W imieniu Grupy Edukacyjnej SEN zapraszamy na kolejny webinar Akademii Nauczyciela – RUCH, ZABAWA, NAUKA – JAK PRACUJĘ Z DZIEĆMI W KLASACH 1-3 BEZ OCEN, PODRĘCZNIKÓW I ĆWICZEŃ. Webinar poprowadzi Wiesława Mitulska, która od wielu lat pracuje z dziećmi bez ocen, podręczników i ćwiczeń według autorskiego programu Ruch, zabawa, nauka. [end]Webinar odbędzie się 19 kwietnia 2021 r. o godzinie 19.00 czasu polskiego na platformie zoom. Link do webinaru otrzyma każdy, kto zarejestruje się za pośrednictwem strony: https://akademia-nauczyciela.pl/21webinarium06/ Organizatorzy: Grupa Edukacyjna SEN https://edukacjasen.pl/AGENDARUCH, ZABAWA, NAUKA – JAK PRACUJĘ Z DZIEĆMI W KLASACH 1-3 BEZ OCEN, PODRĘCZNIKÓW I ĆWICZEŃDowiecie się, dlaczego warto odejść od ocen podręczników i ćwiczeń i skąd czerpać inspiracje do takiej pracy z dziećmi.- Poznacie sposoby na planowanie pracy wspólnie z uczniami i rozwijanie ich samodzielności. – Jeśli nie sprawdzian, to co? – czyli sposoby na monitorowanie rozwoju umiejętności dzieci.- Dowiecie się, jak tworzyć niestandardowe zadania – wyzwania.- Pokażę praktyczne przykłady pracy metodą projektu oraz jak przeprowadzić projekt od pomysłu na temat do różnych sposobów jego zakończenia.- Pokażę, w jaki sposób uczę dzieci uczenia się począwszy od pierwszej klasy.- Zainspiruję do pracy z dziećmi i rodzicami w oparciu o relacje.Serdecznie zapraszamy!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a