Kolejny Webinar Akademii Nauczyciela

W imieniu Grupy Edukacyjnej SEN zapraszamy na kolejny webinar Akademii Nauczyciela – RUCH, ZABAWA, NAUKA – JAK PRACUJĘ Z DZIEĆMI W KLASACH 1-3 BEZ OCEN, PODRĘCZNIKÓW I ĆWICZEŃ. Webinar poprowadzi Wiesława Mitulska, która od wielu lat pracuje z dziećmi bez ocen, podręczników i ćwiczeń według autorskiego programu Ruch, zabawa, nauka. [end]Webinar odbędzie się 19 kwietnia 2021 r. o godzinie 19.00 czasu polskiego na platformie zoom. Link do webinaru otrzyma każdy, kto zarejestruje się za pośrednictwem strony: https://akademia-nauczyciela.pl/21webinarium06/ Organizatorzy: Grupa Edukacyjna SEN https://edukacjasen.pl/AGENDARUCH, ZABAWA, NAUKA – JAK PRACUJĘ Z DZIEĆMI W KLASACH 1-3 BEZ OCEN, PODRĘCZNIKÓW I ĆWICZEŃDowiecie się, dlaczego warto odejść od ocen podręczników i ćwiczeń i skąd czerpać inspiracje do takiej pracy z dziećmi.- Poznacie sposoby na planowanie pracy wspólnie z uczniami i rozwijanie ich samodzielności. – Jeśli nie sprawdzian, to co? – czyli sposoby na monitorowanie rozwoju umiejętności dzieci.- Dowiecie się, jak tworzyć niestandardowe zadania – wyzwania.- Pokażę praktyczne przykłady pracy metodą projektu oraz jak przeprowadzić projekt od pomysłu na temat do różnych sposobów jego zakończenia.- Pokażę, w jaki sposób uczę dzieci uczenia się począwszy od pierwszej klasy.- Zainspiruję do pracy z dziećmi i rodzicami w oparciu o relacje.Serdecznie zapraszamy!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!