Szkoła bez stopni – webinarium

Już dziś wieczorem na kolejnym webinarium Akademii Nauczyciela spotka się z Wami Natalia Bielawska, entuzjastka uczenia się, nauczycielka języka polskiego, blogerka, absolwentka polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, autorka powieści „American Dream. Niedopowieść”. [end] Podczas Webinarium, o wiele mówiącym tytule SZKOŁA BEZ STOPNI, Pani Natalia wyjaśni dlaczego warto zrezygnować ze stopni w ocenianiu bieżącym. Szczegóły pod linkiem: https://akademia-nauczyciela.pl/21webinarium03/ Zapraszamy!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a