Fabryka Inspiracji

Zespół Akademii Nauczyciela, wraz z Grupą Edukacyjną SEN oraz Globalnym Ośrodkiem Dydaktycznym,zapraszają Państwa na webinarium pt. „FABRYKA INSPIRACJI – WIELKANOC. PROGRAM EDUKACYJNY SEN.” [end] Podczas webinarium:➡ pokażemy Ci jak realizujemy tematy związane z Wielkanocą,➡ obejrzysz z nami wielkanocne strony z naszych podręczników do przedszkola i klas I-III,➡ dowiesz się co to jest Fabryka Inspiracji,➡ poznasz założenia całorocznego wsparcia jakie otrzymają szkoły i nauczyciele pracujący z Programem Edukacyjnym SEN,➡ jak zwykle, czeka na Ciebie niespodzianka – otrzymasz nieodpłatne, praktyczne pomoce do wykorzystania podczas swoich zajęć.Prelegentki: Lucyna Bzowskadr Elżbieta ŁawczysAlina GodlewskaAneta Zawacka-UvegesLink do rejestracji: https://akademia-nauczyciela.pl/21webinarium04 W komentarzu załączamy filmową zapowiedź webinarium.

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto