Wracamy do szkoły

Hurrra!!!! Wróciliśmy do naszych szkolnych klas, do naszych kolegów i koleżanek oraz naszych cudownych Pań.Do tego na drugie klasy czekała super niespodzianka. Otrzymaliśmy nasze książeczki do programu edukacyjnego WOŚP Ratujemy i Uczymy Ratować oraz apteczki. [end] Każda książeczka ma na końcu prawdziwy certyfikat ukończenia programu. Tydzień temu odwiedzili nas na lekcjach online prawdziwi panowie ratownicy. Ależ było ciekawie!!! Opowiadali nam o swojej pracy oraz nauczyli nas jak prawidłowo zdejmować jednorazowe rękawiczki aby na naszych rączkach nie pozostały bakterie. To nie jest takie proste, ale nam się oczywiście udało. Panowie ratownicy obiecali, że jeszcze nas odwiedzą. Nie możemy się już doczekać! Na kolejnych zajęciach dostaniemy kartonowe telefony i będziemy się uczyć jak wezwać pomoc. Tak moi drodzy…jesteśmy małymi bohaterami !!!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty