Wracamy do szkoły

Hurrra!!!! Wróciliśmy do naszych szkolnych klas, do naszych kolegów i koleżanek oraz naszych cudownych Pań.Do tego na drugie klasy czekała super niespodzianka. Otrzymaliśmy nasze książeczki do programu edukacyjnego WOŚP Ratujemy i Uczymy Ratować oraz apteczki. [end] Każda książeczka ma na końcu prawdziwy certyfikat ukończenia programu. Tydzień temu odwiedzili nas na lekcjach online prawdziwi panowie ratownicy. Ależ było ciekawie!!! Opowiadali nam o swojej pracy oraz nauczyli nas jak prawidłowo zdejmować jednorazowe rękawiczki aby na naszych rączkach nie pozostały bakterie. To nie jest takie proste, ale nam się oczywiście udało. Panowie ratownicy obiecali, że jeszcze nas odwiedzą. Nie możemy się już doczekać! Na kolejnych zajęciach dostaniemy kartonowe telefony i będziemy się uczyć jak wezwać pomoc. Tak moi drodzy…jesteśmy małymi bohaterami !!!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a