Szkolenie dla nauczycieli SEN

Zadaniem szkoły jest stworzenie przestrzeni do uczenia się i odkrywania świata bez ograniczeń w postaci oceny. Takie motto przyświecało nam podczas ostatniego szkolenia, które specjalnie dla SEN poprowadziła Natalia Bielawska. Nauczycielka języka polskiego, miłośniczka malarstwa, pasjonatka kreatywnej edukacji i autorka wielu nowatorskich materiałów i scenariuszy lekcji. [end] „Nauczyciel powinien być jak botanik, doglądający nasiona roślin, cierpliwie wyczekujący co pięknego z każdego z nich wyrośnie.” I taką właśnie szkołę staramy się tworzyć dla naszych uczniów.

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych