Szkolenie dla nauczycieli SEN

Zadaniem szkoły jest stworzenie przestrzeni do uczenia się i odkrywania świata bez ograniczeń w postaci oceny. Takie motto przyświecało nam podczas ostatniego szkolenia, które specjalnie dla SEN poprowadziła Natalia Bielawska. Nauczycielka języka polskiego, miłośniczka malarstwa, pasjonatka kreatywnej edukacji i autorka wielu nowatorskich materiałów i scenariuszy lekcji. [end] „Nauczyciel powinien być jak botanik, doglądający nasiona roślin, cierpliwie wyczekujący co pięknego z każdego z nich wyrośnie.” I taką właśnie szkołę staramy się tworzyć dla naszych uczniów.

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch!