III Turniej Rodzinny

Trzecia edycja Turnieju Rodzinnego niestety nie mogła odbyć się na terenach zielonych naszej szkoły. Ale i z tym sobie poradziliśmy, przenosząc Turniej do…Internetu. [end] Zdalne rozgrywki, które powoli stają się naszą nową rzeczywistością, okazały się super rozwiązaniem na dobrą zabawę i współzawodnictwo uczestników naszego Turnieju. 9 rodzin dzielnie zasiadło przed monitorami swoich komputerów by stoczyć bój o tytuł najlepszej rodziny. 4 konkurencje, dwie z wiedzy ogólnej i dwie sportowo-zręcznościowe, pozwoliły nam wyłonić najlepszych zawodników. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy!