III Turniej Rodzinny

Trzecia edycja Turnieju Rodzinnego niestety nie mogła odbyć się na terenach zielonych naszej szkoły. Ale i z tym sobie poradziliśmy, przenosząc Turniej do…Internetu. [end] Zdalne rozgrywki, które powoli stają się naszą nową rzeczywistością, okazały się super rozwiązaniem na dobrą zabawę i współzawodnictwo uczestników naszego Turnieju. 9 rodzin dzielnie zasiadło przed monitorami swoich komputerów by stoczyć bój o tytuł najlepszej rodziny. 4 konkurencje, dwie z wiedzy ogólnej i dwie sportowo-zręcznościowe, pozwoliły nam wyłonić najlepszych zawodników. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy!

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i