III Turniej Rodzinny

Trzecia edycja Turnieju Rodzinnego niestety nie mogła odbyć się na terenach zielonych naszej szkoły. Ale i z tym sobie poradziliśmy, przenosząc Turniej do…Internetu. [end] Zdalne rozgrywki, które powoli stają się naszą nową rzeczywistością, okazały się super rozwiązaniem na dobrą zabawę i współzawodnictwo uczestników naszego Turnieju. 9 rodzin dzielnie zasiadło przed monitorami swoich komputerów by stoczyć bój o tytuł najlepszej rodziny. 4 konkurencje, dwie z wiedzy ogólnej i dwie sportowo-zręcznościowe, pozwoliły nam wyłonić najlepszych zawodników. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a