Akademia Pana Kleksa

W ostatnią sobotę nasi czwartoklasiści, natchnieni magią Akademii Pana Kleksa, tworzyli projekty własnej „Szkoły Marzeń”. Były szkoły wodne, sportowe, zwierzęce, kosmiczne… a także takie, w których można robić wszystko, na co ma się ochotę! [end] Po prezentacji wszystkich wspaniałych projektów, zakończyliśmy przygodę z Panem Kleksem, grając w gry logiczne rodem z jego Akademii. A teraz „cała naprzód ku nowej przygodzie!”

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a