Akademia Pana Kleksa

W ostatnią sobotę nasi czwartoklasiści, natchnieni magią Akademii Pana Kleksa, tworzyli projekty własnej „Szkoły Marzeń”. Były szkoły wodne, sportowe, zwierzęce, kosmiczne… a także takie, w których można robić wszystko, na co ma się ochotę! [end] Po prezentacji wszystkich wspaniałych projektów, zakończyliśmy przygodę z Panem Kleksem, grając w gry logiczne rodem z jego Akademii. A teraz „cała naprzód ku nowej przygodzie!”

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i