VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Lokomotywa 2020"

VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „LOKOMOTYWA 2020” – FINAŁW tym roku konkurs odbył się w formule online. W finale udział wzięło 65 uczniów z 26 szkół polonijnych.My jako szkoła znów mamy powód do dumy i wielka radość nas rozpiera! Chociaż świat zwolnił (pandemia/obostrzenia) to nasi uczniowie nieprzerwanie i z sukcesem „pędzą” do przodu. GROMKIE BRAWA DLA NASZYCH FINALISTÓW! [end]Mamy dwa miejsca na podium i dwa wyróżnienia:Marysia Kubiak – I miejsce (kl.3-4) Karolina Koszorz – III miejsce (kl.5-6)Julia Rzeszutko – Wyróżnienie (kl.1-2)Aleksandra Owsianka – Wyróżnienie (7-8 / liceum)Z całego serca gratulujemy Marysi, Karolinie, Julii, Oli i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a