Jesienne lekcje w klas 2

Jesienne lapbooki, żonglowanie kasztanami, papierowe domki i gazetowe grzybki to jedynie część atrakcji, które zagościły w październiku w klasach drugich. Dzieci poznały także zabawną historię Królestwa zamkniętego w szafie, które zamieszkuje Królewska Rodzina “K” czyli Król Kożuch, Królowa Kamizelka, Książę Kalosz i Księżniczka Kąpielówka. [end] Dla jednych to jedynie szafa na cztery pory roku, ale dla drugoklasistów to była kolejna fascynująca lekcja. Uśmiechnięte buzie dzieci potwierdzają jedynie to, co wszyscy wiemy – najlepsza nauka jest poprzez wyśmienitą zabawę.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a