Jesienne lekcje w klas 2

Jesienne lapbooki, żonglowanie kasztanami, papierowe domki i gazetowe grzybki to jedynie część atrakcji, które zagościły w październiku w klasach drugich. Dzieci poznały także zabawną historię Królestwa zamkniętego w szafie, które zamieszkuje Królewska Rodzina “K” czyli Król Kożuch, Królowa Kamizelka, Książę Kalosz i Księżniczka Kąpielówka. [end] Dla jednych to jedynie szafa na cztery pory roku, ale dla drugoklasistów to była kolejna fascynująca lekcja. Uśmiechnięte buzie dzieci potwierdzają jedynie to, co wszyscy wiemy – najlepsza nauka jest poprzez wyśmienitą zabawę.

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny