Lekcja historii

Uczniowie klasy 8, którzy aktualnie przerabiają historię II wojny światowej, mogli doświadczyć w ostatnią sobotę „żywej” historii. Odwiedził ich bowiem Pan Robert, który w mundurze kaprala wojska polskiego z okresu kampanii wrześniowej zaprezentował nie tylko umundurowanie, broń, ale również cały osprzęt żołnierski. [end] Wśród artefaktów znalazły się także oryginalne polskie i niemieckie banknoty oraz fotografie z lat 40-tych. Dziękujemy Panu Robertowi za wizytę!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a