Przedszkole

Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich przesyłają Przedszkolaki z grup Motylki, Słoneczka i Krasnoludki oraz ich Panie. Od kilku tygodni przez zabawę rozwijamy język polski i bardzo cieszymy się na nasze spotkania w soboty. Tęskniliśmy za sobą bardzo. [end] Witamy też nowe Przedszkolaki i ich Rodziny. Cieszymy się, że dołączyliście do społeczności szkolnej i będziecie z Nami aż do liceum. Brzmi odlegle ale czas szybko mija. Mamy nadzieję na wiele niezapomnianych chwil w tym roku szkolnym.W ubiegłą sobotę rozwiązywaliśmy po raz pierwszy karty pracy z książki „BAWIĘ SIĘ I UCZĘ” wydaną przez Wydawnictwo Edukacyjne SEN dla naszych Przedszkolaków. Słoneczka i Krasnoludki jeszcze raz przypomniały sobie nasze zasady oraz symbol grupy. Motylki natomiast dowiedziały się, jakie są przysmaki misia, wiewiórki, ptaków i jeża.Zapraszamy na krótką fotorelację.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!