Przedszkole

Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich przesyłają Przedszkolaki z grup Motylki, Słoneczka i Krasnoludki oraz ich Panie. Od kilku tygodni przez zabawę rozwijamy język polski i bardzo cieszymy się na nasze spotkania w soboty. Tęskniliśmy za sobą bardzo. [end] Witamy też nowe Przedszkolaki i ich Rodziny. Cieszymy się, że dołączyliście do społeczności szkolnej i będziecie z Nami aż do liceum. Brzmi odlegle ale czas szybko mija. Mamy nadzieję na wiele niezapomnianych chwil w tym roku szkolnym.W ubiegłą sobotę rozwiązywaliśmy po raz pierwszy karty pracy z książki „BAWIĘ SIĘ I UCZĘ” wydaną przez Wydawnictwo Edukacyjne SEN dla naszych Przedszkolaków. Słoneczka i Krasnoludki jeszcze raz przypomniały sobie nasze zasady oraz symbol grupy. Motylki natomiast dowiedziały się, jakie są przysmaki misia, wiewiórki, ptaków i jeża.Zapraszamy na krótką fotorelację.

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska