Przedszkole

Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich przesyłają Przedszkolaki z grup Motylki, Słoneczka i Krasnoludki oraz ich Panie. Od kilku tygodni przez zabawę rozwijamy język polski i bardzo cieszymy się na nasze spotkania w soboty. Tęskniliśmy za sobą bardzo. [end] Witamy też nowe Przedszkolaki i ich Rodziny. Cieszymy się, że dołączyliście do społeczności szkolnej i będziecie z Nami aż do liceum. Brzmi odlegle ale czas szybko mija. Mamy nadzieję na wiele niezapomnianych chwil w tym roku szkolnym.W ubiegłą sobotę rozwiązywaliśmy po raz pierwszy karty pracy z książki „BAWIĘ SIĘ I UCZĘ” wydaną przez Wydawnictwo Edukacyjne SEN dla naszych Przedszkolaków. Słoneczka i Krasnoludki jeszcze raz przypomniały sobie nasze zasady oraz symbol grupy. Motylki natomiast dowiedziały się, jakie są przysmaki misia, wiewiórki, ptaków i jeża.Zapraszamy na krótką fotorelację.

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto