Lekcje historii nie muszą być nudne!

Dzięki współpracy z Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, uczniowie klas 5 w ubiegłą sobotę uczyli się o Chrzcie Polski korzystając z wystawy Chrzest 966 r. Wystawa ta, wraz z pracownikami Muzeum, przyjechała do nas kilka lat temu i pozostała w naszych rękach, dzięki czemu uczniowie na lekcji historii mogą poczuć się trochę jak w Muzeum. Dziękujemy Muzeum Początków Państwa Polskiego za tę możliwość.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a