Jesteście ciekawi co słychać u klas drugich? Wesoło, gwarno i wspaniale!!! Aktywnie się uczymy, czytamy, piszemy, śpiewamy, tańczymy, chłoniemy nowe wiadomości jak gąbki! W ostatnią sobotę wcieliliśmy się w przedstawicieli prasy i podczas szkolnej konferencji prasowej zadawaliśmy pytania współautorce naszych podręczników pani dyrektor Anecie Zawackiej-Uveges. [end] Niektórzy z nas pozazdrościli nawet Pani Anecie i postanowili zostać znanaymi pisarzami! Kto wie, może rosną nam kolejne pokolenia Miłoszów i Tokarczuk.

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

