Wrzesień w klasach drugich

Jesteście ciekawi co słychać u klas drugich? Wesoło, gwarno i wspaniale!!! Aktywnie się uczymy, czytamy, piszemy, śpiewamy, tańczymy, chłoniemy nowe wiadomości jak gąbki! W ostatnią sobotę wcieliliśmy się w przedstawicieli prasy i podczas szkolnej konferencji prasowej zadawaliśmy pytania współautorce naszych podręczników pani dyrektor Anecie Zawackiej-Uveges. [end] Niektórzy z nas pozazdrościli nawet Pani Anecie i postanowili zostać znanaymi pisarzami! Kto wie, może rosną nam kolejne pokolenia Miłoszów i Tokarczuk.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a