Wróciliśmy!

Po wielu miesiącach wyczekiwania na spotkanie z naszymi uczniami klas 4-LO, mogliśmy się w końcu zobaczyć! I to w nowej szkole, która wszystkim spodobała się już od pierwszego wejścia. Duże klasy, sala teatralna, boiska…i mnóstwo nieodkrytych /jeszcze/ korytarzy. Wszystkie lekcje, przerwy i zajęcia pozalekcyjne odbyły się z zachowaniem środków ostrożności. [end] Dziękujemy ogromnie naszym dzielnym uczniom, że zjawili się niemalże w komplecie, ku uciesze wszystkich nauczycieli oczywiście, rodzicom za zaufanie, a całej kadrze za super lekcje i ogarnięcie tego niezwykle wyjątkowego dnia. Szczególne podziękowania dla Pani Pauliny Furmańczyk za „kontakty z górą” i wywalczenie szkoły dla naszych starszaków!