Wróciliśmy!

Po wielu miesiącach wyczekiwania na spotkanie z naszymi uczniami klas 4-LO, mogliśmy się w końcu zobaczyć! I to w nowej szkole, która wszystkim spodobała się już od pierwszego wejścia. Duże klasy, sala teatralna, boiska…i mnóstwo nieodkrytych /jeszcze/ korytarzy. Wszystkie lekcje, przerwy i zajęcia pozalekcyjne odbyły się z zachowaniem środków ostrożności. [end] Dziękujemy ogromnie naszym dzielnym uczniom, że zjawili się niemalże w komplecie, ku uciesze wszystkich nauczycieli oczywiście, rodzicom za zaufanie, a całej kadrze za super lekcje i ogarnięcie tego niezwykle wyjątkowego dnia. Szczególne podziękowania dla Pani Pauliny Furmańczyk za „kontakty z górą” i wywalczenie szkoły dla naszych starszaków!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto