Wracamy! Koniec wakacji!

Wracamy już w najbliższą sobotę 5 września 2020 do edukacji stacjonarnej w przedszkolu i zerówkach senior w budynku szkoły St. Joseph, wjazd od ulicy Navan Road i w zerówkach junior, klasach 1, 2, 3 w szkole muzułmańskiej, wjazd od ulicy Ratoath Road.Klasy 4-8 i liceum wracają do edukacji od soboty 12 września. Jesteśmy obecnie w trakcie załatwiania niezbędnych procedur covidowych dla budynków szkół średnich ze stroną irlandzką.[end]Po więcej szczegółów związanych z bezpieczeństwem naszych uczniów, odsyłamy Was drodzy rodzice do skrzynek mailowych, na które zostały wysłane wszystkie niezbędne informacje. Czy Wy tak i jak my nie możecie się doczekać soboty??

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów