Wracamy! Koniec wakacji!

Wracamy już w najbliższą sobotę 5 września 2020 do edukacji stacjonarnej w przedszkolu i zerówkach senior w budynku szkoły St. Joseph, wjazd od ulicy Navan Road i w zerówkach junior, klasach 1, 2, 3 w szkole muzułmańskiej, wjazd od ulicy Ratoath Road.Klasy 4-8 i liceum wracają do edukacji od soboty 12 września. Jesteśmy obecnie w trakcie załatwiania niezbędnych procedur covidowych dla budynków szkół średnich ze stroną irlandzką.[end]Po więcej szczegółów związanych z bezpieczeństwem naszych uczniów, odsyłamy Was drodzy rodzice do skrzynek mailowych, na które zostały wysłane wszystkie niezbędne informacje. Czy Wy tak i jak my nie możecie się doczekać soboty??

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a