Na lekcjach polskiego uczymy nie tylko ortografii 😉 Zabieramy też dzieciaki do MUZEUM! Krótka relacja Pani Laury z ostatniej soboty. W ubiegłą sobotę obydwie klasy 6 oraz klasa 5a gościły w Muzeum Narodowym w Warszawie. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach online przeprowadzonych przez dwie bardzo sympatyczne Panie – Panią Zofię oraz Panią Anię. [end] Tematem lekcji muzealnej w klasie 5 były obrazy i ich interpretacja, w klasach 6 zajęcia poświęcone były sztuce plakatu. Nasi uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek z obydwu dziedzin sztuki. Lekcja muzealna w trybie online to niezapomniana przygoda oraz okazja do skorzystania z dobrodziejstw lekcji zdalnych. [end]

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

