Wyniki konkursu foto i filmowego

Miło nam poinformować o wyniku obrad komisji konkursu fotograficznego i filmowego na najlepsze zdjęcie z I Zdalnej Olimpiady w naszej szkole. I tak: konkurs fotograficzny został podzielony na 2 kategorie: ogólną i sportową.W kategorii ogólnej:1 miejsce zajęła Agata Przybylska2 miejsce Rafał Kosmulski3 miejsce Izabela Płochowska[end]W kategorii fotografia sportowa:1 miejsce Joanna Zarzycka2 miejsce Sebastian Karczewski3 miejsce Paulina FurmańczykW kategorii filmowej:1 miejsce Danuta O`Shea2 miejsce Izabela DrozdekWszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy! Nagrody zostaną przekazane podczas wrześniowej gali.

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i