Miło nam poinformować o wyniku obrad komisji konkursu fotograficznego i filmowego na najlepsze zdjęcie z I Zdalnej Olimpiady w naszej szkole. I tak: konkurs fotograficzny został podzielony na 2 kategorie: ogólną i sportową.W kategorii ogólnej:1 miejsce zajęła Agata Przybylska2 miejsce Rafał Kosmulski3 miejsce Izabela Płochowska[end]W kategorii fotografia sportowa:1 miejsce Joanna Zarzycka2 miejsce Sebastian Karczewski3 miejsce Paulina FurmańczykW kategorii filmowej:1 miejsce Danuta O`Shea2 miejsce Izabela DrozdekWszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy! Nagrody zostaną przekazane podczas wrześniowej gali.

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

