Wyniki konkursu foto i filmowego

Miło nam poinformować o wyniku obrad komisji konkursu fotograficznego i filmowego na najlepsze zdjęcie z I Zdalnej Olimpiady w naszej szkole. I tak: konkurs fotograficzny został podzielony na 2 kategorie: ogólną i sportową.W kategorii ogólnej:1 miejsce zajęła Agata Przybylska2 miejsce Rafał Kosmulski3 miejsce Izabela Płochowska[end]W kategorii fotografia sportowa:1 miejsce Joanna Zarzycka2 miejsce Sebastian Karczewski3 miejsce Paulina FurmańczykW kategorii filmowej:1 miejsce Danuta O`Shea2 miejsce Izabela DrozdekWszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy! Nagrody zostaną przekazane podczas wrześniowej gali.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a