Dzień Mamy w Przedszkolu SEN

W tym szczególnym czasie, dzieci z Przedszkola SEN dalej rozwijają i uczą się języka polskiego przez zabawę. Dla nich co tydzień przygotowujemy pakiet filmów edukacyjnych. Duże słowa uznania dla wspaniałych Rodziców, którzy przeprowadzają zajęcia w domu. W każdą sobotę mamy też krótkie spotkania z Rodzicami i Dziećmi online. Są one pełne radości ze wspólnego spotkania. Dzieci prezentują prace plastyczne, które zrobiły w domu, opowiadają o swoich ulubionych zabawkach, książeczkach. [end] Mamy też okazję na wspólne zaśpiewanie piosenek. Jest to też czas na rozmowy o przygotowywanym materiale edukacyjnym. Opinia rodziców jest dla nas nauczycieli bardzo cenna. Serdecznie Dziękujemy wam Rodzice, za każdą uwagę, uśmiech, rozmowę, a także, że dzielicie się waszymi pomysłami na zabawę w domu.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a