Dzień Mamy w Przedszkolu SEN

W tym szczególnym czasie, dzieci z Przedszkola SEN dalej rozwijają i uczą się języka polskiego przez zabawę. Dla nich co tydzień przygotowujemy pakiet filmów edukacyjnych. Duże słowa uznania dla wspaniałych Rodziców, którzy przeprowadzają zajęcia w domu. W każdą sobotę mamy też krótkie spotkania z Rodzicami i Dziećmi online. Są one pełne radości ze wspólnego spotkania. Dzieci prezentują prace plastyczne, które zrobiły w domu, opowiadają o swoich ulubionych zabawkach, książeczkach. [end] Mamy też okazję na wspólne zaśpiewanie piosenek. Jest to też czas na rozmowy o przygotowywanym materiale edukacyjnym. Opinia rodziców jest dla nas nauczycieli bardzo cenna. Serdecznie Dziękujemy wam Rodzice, za każdą uwagę, uśmiech, rozmowę, a także, że dzielicie się waszymi pomysłami na zabawę w domu.