Akcja Lato

SONDA! SONDA! SONDA!Akcja Lato 2020! Napływają do nas coraz lepsze wiadomości z Polski dotyczące możliwości organizacji kolonii i obozów. Piszą i dzwonią do nas również rodzice naszych uczniów. Odpowiadamy zatem, jesteśmy gotowi zorganizować Akcję Lato 2020! Wstępnie myślimy o niewielkiej grupie obozowiczów do 55 osób, z pierwszeństwem dla tych uczniów, którzy wpisali się do tej pory na listę Łomża, Miłakowo, Olsztyn. Celem byłyby Warmia i Mazury, a dokładnie zaprzyjaźniony ośrodek w Miłakowie.[end] Dajcie znać na adres mailowy sekretariat@szkolasen.com, co myślicie i czy jesteście chętni.PS. Zastrzegamy, że cała akcja uzależniona jest od aktualnych rozporządzeń dt. przekraczania granic, kwarantanny etc. w Irlandii i Polsce.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a