Akcja Lato

SONDA! SONDA! SONDA!Akcja Lato 2020! Napływają do nas coraz lepsze wiadomości z Polski dotyczące możliwości organizacji kolonii i obozów. Piszą i dzwonią do nas również rodzice naszych uczniów. Odpowiadamy zatem, jesteśmy gotowi zorganizować Akcję Lato 2020! Wstępnie myślimy o niewielkiej grupie obozowiczów do 55 osób, z pierwszeństwem dla tych uczniów, którzy wpisali się do tej pory na listę Łomża, Miłakowo, Olsztyn. Celem byłyby Warmia i Mazury, a dokładnie zaprzyjaźniony ośrodek w Miłakowie.[end] Dajcie znać na adres mailowy sekretariat@szkolasen.com, co myślicie i czy jesteście chętni.PS. Zastrzegamy, że cała akcja uzależniona jest od aktualnych rozporządzeń dt. przekraczania granic, kwarantanny etc. w Irlandii i Polsce.

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów