Akcja Lato

SONDA! SONDA! SONDA!Akcja Lato 2020! Napływają do nas coraz lepsze wiadomości z Polski dotyczące możliwości organizacji kolonii i obozów. Piszą i dzwonią do nas również rodzice naszych uczniów. Odpowiadamy zatem, jesteśmy gotowi zorganizować Akcję Lato 2020! Wstępnie myślimy o niewielkiej grupie obozowiczów do 55 osób, z pierwszeństwem dla tych uczniów, którzy wpisali się do tej pory na listę Łomża, Miłakowo, Olsztyn. Celem byłyby Warmia i Mazury, a dokładnie zaprzyjaźniony ośrodek w Miłakowie.[end] Dajcie znać na adres mailowy sekretariat@szkolasen.com, co myślicie i czy jesteście chętni.PS. Zastrzegamy, że cała akcja uzależniona jest od aktualnych rozporządzeń dt. przekraczania granic, kwarantanny etc. w Irlandii i Polsce.

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego