Magiczna bransoletka

Pisać sztuki teatralne? Robić dekoracje? Organizować przedstawienie (bilety, afisze, zaproszenia)? Dla klasy 6cd to nic trudnego, o czym mogliśmy przekonać się w ostatnią sobotę. Wówczas to po raz pierwszy – ale nie ostatni – widownia szkoły SEN miała przyjemność zobaczyć sztukę pt. „Magiczna bransoletka” napisaną przez klasę podczas zajęć języka polskiego z Panią Izabelą Bochniarz. Na scenie można było podziwiać świetną grę aktorów, w których wcielili się: Oktavia Maliszewska – Melody (główna bohaterka), Aleksandra Owsianka (mama), Dawid Czyż (tata), Lena Plewińska (ptak) i Franciszek Borzycki (narrator). [end]Oprawę muzyczną przygotowała Pani Justyna Kosmulska. W projekt była zaangażowana cała klasa, za co należą się jej wielkie brawa! Dziękujemy również Rodzicom, którzy zawsze byli gotowi spieszyć z pomocą.

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto