Magiczna bransoletka

Pisać sztuki teatralne? Robić dekoracje? Organizować przedstawienie (bilety, afisze, zaproszenia)? Dla klasy 6cd to nic trudnego, o czym mogliśmy przekonać się w ostatnią sobotę. Wówczas to po raz pierwszy – ale nie ostatni – widownia szkoły SEN miała przyjemność zobaczyć sztukę pt. „Magiczna bransoletka” napisaną przez klasę podczas zajęć języka polskiego z Panią Izabelą Bochniarz. Na scenie można było podziwiać świetną grę aktorów, w których wcielili się: Oktavia Maliszewska – Melody (główna bohaterka), Aleksandra Owsianka (mama), Dawid Czyż (tata), Lena Plewińska (ptak) i Franciszek Borzycki (narrator). [end]Oprawę muzyczną przygotowała Pani Justyna Kosmulska. W projekt była zaangażowana cała klasa, za co należą się jej wielkie brawa! Dziękujemy również Rodzicom, którzy zawsze byli gotowi spieszyć z pomocą.

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła