Zapraszamy na 2 spektakle!

Już w najbliższą sobotę, naszą urodzinową, świętujemy teatralnie. Przygotowaliśmy dla naszych uczniów, rodziców i nauczycieli dwa spektakle teatralne. “Kozucha Kłamczucha” w wykonaniu Teatru Kukiełkowego „Pasikonik”, na który zapraszamy uczniów od przedszkola do 4 klasy. Przewidujemy dwie tury. Pierwsza tura o 10.00 obejmuje uczniów od przedszkola do klasy 1. Druga to uczniowie od klasy 2 do 4, dla których spektakl zacznie się o godz. 11.00. [end]Dla starszyzny natomiast przygotowaliśmy spektakl pt. „Bajki Niechciajki”. Zagrany, napisany i w całości przygotowany przez naszych nauczycieli i uczniów. To będzie wydarzenie! Kurtyna rozsunie się o 14:30 na sali gimnastycznej 22 lutego. Obydwa spektakle do obejrzenia będą na sali gimnastycznej (wjazd od Navan Road). Zapraszamy!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto