Zapraszamy na 2 spektakle!

Już w najbliższą sobotę, naszą urodzinową, świętujemy teatralnie. Przygotowaliśmy dla naszych uczniów, rodziców i nauczycieli dwa spektakle teatralne. “Kozucha Kłamczucha” w wykonaniu Teatru Kukiełkowego „Pasikonik”, na który zapraszamy uczniów od przedszkola do 4 klasy. Przewidujemy dwie tury. Pierwsza tura o 10.00 obejmuje uczniów od przedszkola do klasy 1. Druga to uczniowie od klasy 2 do 4, dla których spektakl zacznie się o godz. 11.00. [end]Dla starszyzny natomiast przygotowaliśmy spektakl pt. „Bajki Niechciajki”. Zagrany, napisany i w całości przygotowany przez naszych nauczycieli i uczniów. To będzie wydarzenie! Kurtyna rozsunie się o 14:30 na sali gimnastycznej 22 lutego. Obydwa spektakle do obejrzenia będą na sali gimnastycznej (wjazd od Navan Road). Zapraszamy!

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła