Zapraszamy na 2 spektakle!

Już w najbliższą sobotę, naszą urodzinową, świętujemy teatralnie. Przygotowaliśmy dla naszych uczniów, rodziców i nauczycieli dwa spektakle teatralne. “Kozucha Kłamczucha” w wykonaniu Teatru Kukiełkowego „Pasikonik”, na który zapraszamy uczniów od przedszkola do 4 klasy. Przewidujemy dwie tury. Pierwsza tura o 10.00 obejmuje uczniów od przedszkola do klasy 1. Druga to uczniowie od klasy 2 do 4, dla których spektakl zacznie się o godz. 11.00. [end]Dla starszyzny natomiast przygotowaliśmy spektakl pt. „Bajki Niechciajki”. Zagrany, napisany i w całości przygotowany przez naszych nauczycieli i uczniów. To będzie wydarzenie! Kurtyna rozsunie się o 14:30 na sali gimnastycznej 22 lutego. Obydwa spektakle do obejrzenia będą na sali gimnastycznej (wjazd od Navan Road). Zapraszamy!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty