Zapraszamy na 2 spektakle!

Już w najbliższą sobotę, naszą urodzinową, świętujemy teatralnie. Przygotowaliśmy dla naszych uczniów, rodziców i nauczycieli dwa spektakle teatralne. “Kozucha Kłamczucha” w wykonaniu Teatru Kukiełkowego „Pasikonik”, na który zapraszamy uczniów od przedszkola do 4 klasy. Przewidujemy dwie tury. Pierwsza tura o 10.00 obejmuje uczniów od przedszkola do klasy 1. Druga to uczniowie od klasy 2 do 4, dla których spektakl zacznie się o godz. 11.00. [end]Dla starszyzny natomiast przygotowaliśmy spektakl pt. „Bajki Niechciajki”. Zagrany, napisany i w całości przygotowany przez naszych nauczycieli i uczniów. To będzie wydarzenie! Kurtyna rozsunie się o 14:30 na sali gimnastycznej 22 lutego. Obydwa spektakle do obejrzenia będą na sali gimnastycznej (wjazd od Navan Road). Zapraszamy!

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka