Dziki zachód, bal dla 4 i 5 klas

Dziki zachód w Dublinie? Tylko z naszą szkołą i tylko dzięki naszym uczniom z 4 i 5 klas. Doskonałe przebrania, rewolwery, indiańskie pióropusze, kowbojskie kapelusze i oczywiście buty kowbojki opanowały parkiet szkoły irlandzkiej. Przeboje muzyczne przygotowane, przez jak zwykle fenomenalnie przebraną Panią Justynę, rozhulały parkiet. [end]Były zabawy, były pączki, były wybory najlepszych tancerzy i najlepszych przebrań. Piękne zakończenie karnawału dla naszych 4 i 5 klasistów.

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i